19 лют. 2018

Заходи присвячені 75 руччу Павлоградського повстання 1943 року

16 лют. 2018

9 клас святкує "Масляну"

Ми стали вже такими дорослими, що самі приготували млинці : з сиром, з м'ясом, з медом, з варенням різних видів, а потім розповідали цікаві рецепти приготування традиційних страв на Масляний тиждень. А ще почули, які традиції побутували на Масляну.
15 лют. 2018

ВЕРБКІВСЬКА Отг. Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лют. 2018

Інформаційна лінійка до "Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

14 лют. 2018

"День Святого Валентина!"

13 лют. 2018

Родинне свято "Українські страви"

Родинне свято "Українські страви", підготували та провели учні 3 класу разом з батьками та класним керівником Хоцевською Валентиною Анатоліівною.
13 лют. 2018

Свято зимуючих птахів в Кочерезькому НВК в рамках проведення екологічного тижня. Вчитель Матвієнкова Надія Олексіівна розробила та підготувала Інформаційну лінійку, конкурс малюнків, акцію "Виготови годівничку", в якій активно взяли участь всі учні школи.
3 лют. 2018

Зусріч випускників минулих років в Кочерезькому НВК!!!

28 січ. 2018

Виставка - експозиція : "Згадаймо рідну школу" до вечера зустрічі випускників минулих років 28 січня - 20 лютого
27 січ. 2018

Урок присвячений Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту