Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

30 груд. 2013

Кочерезькі школярі довели, що найкраща ялинка не зрубана

Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. І хоча на заміну лісових красунь і з’являються штучні, та все ж більшість українців не можуть відмовитись від давніх традицій, незважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є, її запропонували учні Кочерезького НВК.
8 лист. 2013

100-річчя Кочерезького НВК

У листопадІ 2013 року Кочерезький навчально-виховний комплекс і вся сільська громадськість святкували 100-річчя освіти на селі. Адже саме восени 1913 року був закладений фундамент початкової школи.

13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".
9 лист. 2020
Заходи до Дня Української писемності та мови
28 жовт. 2020
Моніторинг туристичної локації "Козацькими стежками"