Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

9 трав. 2019

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ. 9 ТРАВНЯ

9 трав. 2019

Учасники театр-студії "ЧАРІВНИЙ СВІТ", вокального ансамблю "БАРВИСТИЙ ВІНОЧОК", учні 10 класу НВК на урочистостях до ДНЯ ПЕРЕМОГИ.

7 трав. 2019

Загальношкільний Фестиваль воєнної пісні, присвячений Дню Перемоги над нацистами в II Світовій війні.

30 квіт. 2019

КОЛИ ЦВІТУТЬ САДИ...

Яскравий весняний концерт на передодні першотравневого свята "КОЛИ ЦВІТУТЬ САДИ"
26 квіт. 2019

«Великоднє свято»

«Великоднє свято» з українськими веснянками, кривим танцем та писанками в дитячому садку.
25 квіт. 2019

Заходи до 33 річниці Чорнобильської катастрофи

25 квіт. 2019

«Навчальний візит Дніпропетровський ЦРМС».

23 квіт. 2019

В Кочерезькому НВК та по всьому селі сьогодні триває третій етап Всеукраїнської толоки!!!

20 квіт. 2019

Коденко Анастасія вперше взяла участь в обласному фестивалі дитячої творчості "Веснограй" (м.Дніпро)

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці