Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

4 черв. 2019

Другий день подорожі табору відпочинку «ВЕСЕЛКА»

3 черв. 2019

Таким приміщення нашоі школи чекає на відкриття табірної зміни «Веселка» сьогодні зранку!

3 черв. 2019

Відкриття табору відпочинку «ВЕСЕЛКА» з чудовими казковими героями Капітошкою і Вовчиком!!!

31 трав. 2019

Учениця Кочерезького НВК Гончаренко Ангеліна на гала концерті обласного дитячо-юнацького фестивалю «Zефір» м.Дніпро.

30 трав. 2019

Підготовка до відкриття майбутнього кінозалу для дітей літнього табору

24 трав. 2019

Свято Останнього Дзвоника !!!

19 трав. 2019

Поїздка до зоопарку

17 трав. 2019

Другий день змагань військово-патріотичної гри ("Сокіл")" Джура"

16 трав. 2019

Перший день змагань дитячо-юнацької військово-патріотичної гри («Сокіл») «Джура»

15 трав. 2019

Узагальнююча урочиста Козацька Рада, присвячена Дню української вишиванки .

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці