Перлинки Дніпропетровщини 2020

1 черв. 2020
Учні Кочерезького НВК та вихованці Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Валерія Корчевська та Ангеліна Гончаренко взяли участь в дистанційному фестивалі конкурсі « Перлинки Дніпропетровщини 2020», який був приурочений Міжнародномі Дню Захисту дітей!!!

Дуже плідно цей незвичайний рік і взагалі навчання в школі, а ще і участь в цьому прекрасному фестивалі закінчується для
Ангеліни Гончаренко!
Сьогодні в конкурсі вона отримала головний приз ГРАН-ПРІ та Сертифікат на участь в Міжнародному конкурсі!!!