До відома учнів та батьків!!!!!!!!!! Правила поводження на воді!!!!!!!

13 черв. 2019
До відома учнів та батьків!!!!!!!!!! Правила поводження на воді!!!!!!!

До відома учнів та батьків!!!!!!!!!!
Правила поводження на воді!!!!!!!Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення юнацтву правил поведінки на воді дітям.
Правила безпечної поведінки на воді та біля води:

діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих;

вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;

не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, це можна робити у спеціально відведених місцях;

не можна запливати за обмежувальні знаки;

слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія;

якщо течія вас підхопила, не панікуйте, треба пливти за течією, поступово i плавно повертаючи до берега;

не купайтеся в холодній воді, щоб не сталося переохолодження;

не треба купатися довго, краще купатися кiлька разів по 20-30 хв.;

не можна гратися на воді у такі ігри, які можуть завдати шкоди;

не подавайте без потреби сигналів про допомогу;

не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги;

купатися рекомендовано вранці i ввечері;

не слід купатися наодинці;

не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів;

не стрибайте головою вниз у місцях, глибина яких вам невідома.

не забувайте, що вода несе й небезпеку! Шторм на морі, повінь, сильна злива можуть завдати шкоди не тiльки навколишньому середовищу, але й людині!

Вода є найцiннiшим даром природи. Без їжi людина може прожити понад місяць, а без води – декiлька днів. Наявнiстъ води вiдiграє вирішальну роль у збереженні житгя та здоров’я людини. Джерельна вода – найбезпечніша та найсмачніша. Воду з проточних водойм слід кип’ятити.