Серед учнів 5-11 класів проведено екологічний марафон

10 лют. 2014
З 1 по 10 лютого в НВК проводився екологічний марафон. Учасники змагались в номінаціях екологічний плакат "Планета в наших руках", поробки з побутових відходів, малюнки "природа очима дітей".

Ми  провели  такі  заходи:

1.     Шкільна  лінійка.

2.     Було  представлено  презентацію  під гаслом «Побутові  відходи  в  житті людини» виконала учениця   11  класу   Процюк  Галина   (вчитель екології  Мирна Н.М.)

3.     3.   Учні доклали  масу  зусиль для  написання  рефератів на  екологічні  теми.  Найкращим  було  визначено  реферат   Шкоди   Дмитра  (11 клас)

4.      Провели  акцію   «Допоможи  зимуючим  птахам».  До  акції  підключилися  всі  учні школи.   Виготовили  20 годівничок,  підгодували птахів,  які  залишилися зимувати.

5.     Провели    конкурс  прислів*їв, загадок, приказок  в  якому  взяли  участь

учні 1-5  класів.

З  великим  задоволенням  учні  взяли  участь у  конкурсі  малюнків  «Природа  очима  дітей».  Який  проводився між   1-8 класами.   До конкурсу  були залучені батьки. Найкращими  визначили:  Діденко  Інна – 1 клас, Гуйвик Катерина-2 клас,  Кошева  Влада – 3 клас, Крюкова Анна – 4 клас,  Кринична  Сніжана – 5 клас, Лященко  Коля – 6 клас, Полагнюк  Олександр – 7 клас.

2.     Учні 5-11 класів  взяли участь в  створенні    плакату   «Планета в руках  людини»  колективна   робота. Найкращим  визначено учнів  5  класу.

3.     До  екологічного  марафону  були  залучені  всі  класні  керівники, які  провели  класні  години на тему «Природа в нашому житті»  (Васько Г.В - 1кл., Хоцевська В.А – 2кл., Мирна Т.М. – 3 кл, Гайдамака Н.Г. – 4 кл., Шляхова Л.В. – 5 кл., Тишкевич  Т.Л. – 6кл,  Доля Е.Л. – 7 клас., Парова С.В. – 8 клас,

Мішуста Т.М. – 9 кл.)

4.     Виставка  виробів   з  побутових  відходів.  Найбільшу зацікавленість учні виявили у створенні  поробок з побутових відходів.  Залучилися  і батьки до створення   композицій.  Перші  місця  і грамоти  одержали:  Тищенко Анастасія -1 клас, Корчевська  Валерія,  Гуйвик  Катерина – 2 клас, Воловецький  Роман, Мирний  Олександр – 3 клас,  Федянович  Олена,  Заворозка  Владик – 4 клас,  Гончаренко  Ангеліна – 5 клас,   Гречка  Яна,  Лященко  Коля -  6 клас, Куделя  Руслана – 7 клас,  Кісіль Діана – 8 клас,  Лебідь  Олена  - 9 клас, Процюк Галина – 11 клас.

5.      Була  підготовлена  виставка  літератури в шкільній  бібліотеці   бібліотекар ( Матвієнкова  Н.О.).

6.       Гра «Що? Де? Коли?»     «Зимуючі птахи»    ( вчитель біології  Мирна Н.М.).

7.       Конкурс  на краще  озеленення  класної  кімнати

8.       Створення  книжки-цікавинки  «Легенди про птахів».

9.     Проведено  виховний  захід  «Друзі  природи» 4 клас  кл. керівник

Гайдамака Н.Г.   та   бібліотекар  Матвєєнкова  Н.О.