Завершуючи тиждень військово-патріотичної роботи в школі для учнів старших класів було проведено низку цікавих заходів та зустрічей.

21 вер. 2018

Кочерезький НВК
21 вересня день розпочався з покладання квітів до Меморіалу загиблим партизанам в роки Другої світової війни.
Наступною була екскурсія та зустріч біля партизанської землянки Кабака в Кочерезькому лісі.
Член спілки журналістів України , краєзнавець, журналіст, історик, дитина війни -Агафонова Ніна Афанасіівна розповіла присутнім докладно про дію партизанського загону в лісах сіл: Кочережки, Булахівка, Василівка. Було приведено багато історичних фактів про наших земляків. Серед виступів цікавим був виступ Іваниченко Ігора Івановича- голови спілки прикордонників Павлоградщини, засновник музею «Бойової Слави прикордонників».
Запалено «свічку пам‘яті», загиблих вшановано хвилиною мовчання.
Потім зустріч перемістилася до краєзнавчої кімнати -музею Кочерезького НВК, де учні 10-11 класів та гості переглянули підбірку відео «Партизанський рух на Україні та на Дніпропетровщині» та фільм «Павлоградська прелюдія» про повстання в м.Павлоград в 1943 році.
Підсумком тижня 24 вересня стане загальношкільна інформаційна лінійка, підготував яку вчитель історії Ляшенко Юрій Васильович