Владимир Соловьёв (Алексей Лосев)
Владимир Раевский (Фока Бурлачук)
Владимир Ковалевский. Трагедия нигилиста (Семен Резник)
Виссарион Григорьевич Белинский (Николай Водовозов)
Вильгельм Завоеватель (Зюмтор)
Виктор Курнатовский (Григорий Волчек, Валентин Войнов)
Виктор Васнецов (Владислав Бахревский)
Вернадский (Лев Гумилевский)
Верди (Джузеппе Тароцци)
Велимир Хлебников (София Старкина)
Великие русские люди (Сборник)
Веласкес (М. Дмитриенко)
Вашингтон (Николай Яковлев)
Вахтангов (Хрисанф Херсонский)
Ватутин (путь генерала). 1901–1944 (Михаил Брагин)

Українська мова: підручник для 5 класу

Завданням підручника є розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій.

завдання

Посібник містить різнопланові завдання (відкриті запитання, тести, заповнення узагальнюючих таблиць, складання порівняльних характеристик та інше), які розподілено на чотири рівня складності відповідно до чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Завдання допоможуть визначити якість знань, умінь і навичок учнів на фактологічному, операційно – доказовому, понятійному та творчому рівнях пізнавальної діяльності учнів. Система оцінювання: кожне завдання оцінюється – 1 бал. Максимально учень може набрати 12 балів. Якщо учень частково відповів правильно на питання другого та третього рівнів то вчитель на свій розсуд і в залежності від того, сильні учні чи слабкі може зарахувати по 0,25 балів за кожну правильну відповідь, або не зарахувати відповідь взагалі.