Брюсов (Николай Ашукин)
Брюллов (Владимир Порудоминский)
Брут. Убийца-идеалист (Анна Берне)
Брусилов (С. Семанов)
Брехт (Лев Копелев)
Брежнев (Леонид Млечин)
Братья Стругацкие (Володихин, Прашкевич)
Братья Райт (Зенкевич)
Братья Гримм (Герман Герстнер)
Боттичелли (Станислав Зарницкий)
Боткин (Е. Нилов)
Бортнянский (Константин Ковалев)
Борисов-Мусатов (Константин Шилов)
Борис Пастернак (Дмитрий Быков)
Боливар (И. Лаврецкий)
Богдан Хмельницкий (К. Осипов)

Тайны почерка, или Что на роду написано

Книга из серии «Секреты почерка» израильского графолога Инессы Гольдберг посвящена изучению роли врожденных особенностей индивидуума и приобретенных черт личности в судьбе и характере с помощью возможностей анализа почерка. Предлагаемые сведения будут интересны практическим психологам, менеджерам по персоналу, педагогам, врачам и всем, кто интересуется графологией и стремится познать себя и свое предназначение

Власов, В. С. Історія України (Вступ до історії) [Текст] : підручник для 5-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / В. С. Власов. – К. : Генеза, 2013. – 256 с. : іл. Підручник Історія України (Вступ до історії) створено відповідно до нової навчальної програми з історії України для 5 класу. Основний зміст навчальної книги побудовано на українознавчих засадах. Запропонована в підручнику методика дає змогу реалізувати в повному обсязі змістові лінії навчального курсу. У текстових (основний текст, адаптовані до вікових особливостей історичні документи) та позатекстових (апарат організації засвоєння та контролю, ілюстрований матеріал) компонентах підручника, спрямованих на формування історичного мислення у школярів, враховано принципи й підходи компетентнісно орієнтованого навчання історії.

Математика для 4 класу