Гаршин (Владимир Порудоминский)
Гарсиа Лорка (Лев Осповат)
Гамсун. Мистерия жизни (Наталия Будур)
Гамаль Абдель Насер (Анатолий Агарышев)
Газданов (Ольга Орлова)
Гавен (Виктор Баранченко)
Высоцкий (Владимир Новиков)
Всеволод Вишневский (Виктор Хелемендик)
Ворошилов (В. Кардашов)
Воронцов (Вячеслав Удовик)
Вольф Мессинг (Борис Соколов)
Вольтер (А. Акимова)
Вольта (Владимир Околотин)
Вожаки комсомола (Сборник)
Воейков (А. Тимашев)

Авраменко О.М. Українська література: підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл./О.М. Авраменко. - К.: Грамота, 2014.

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій програмі з української літератури. Видання містить художні твори, відомості з теорії літератури, біографічні матеріали по письменників.

Українська література: підручник для 5 класу

ISBN: 978-966-349-401-2 Підручник з української літератури для учнів п'ятого класу складено згідно вимог Державного стандарту та нової чинної програми МОН України. Посібник абсолютно відповідає новій концепції навчання і містить передбачені для вивчення художні твори, літературну теорію та біографії авторів. Дане видання орієнтовано на вікові можливості школярів, тому містить декілька рівнів завдань.

Буклет з профорієнтації

Буклет для молоді з профорієнтації