Трудове навчання для дівчат

Трудовое обучение

Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Міжнародні організації. Навчальний посібник

Київ. Вид-во: ЦУЛ, 2011. Посібник побудовано відповідно до вимог Болонської системи навчання. Зміст сконцентровано у трьох модулях, які охоплюють характеристику найкрупніших типових блоків міжнародних організацій. Розглядаються загальні закономірності діяльності й історія виникнення міжнародних організацій. Дається характеристика глобальних організацій за галузевою ознакою, регіональних і неурядових економічних організацій. Належна увага приділена огляду особливостей діяльності України в міжнародних організаціях. Навчальний посібник містить проблемно-пошукові питання, теми доповідей і рефератів до змістових модулів курсу, тестові завдання та контрольні питання до кожного узагальненого модуля курсу, а також підсумкові тестові завдання та контрольні питання до курсу в цілому.

РХБЗ.

Активное содержимое файлов. Тип файлов Microsoft Visio Document

Объёмные открытки

Большой выбор поделок из бумаги для детей