ШКІЛЬНА ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНА ОСВІТА:ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ

ШКІЛЬНА ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНА  ОСВІТА:ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ

Разное

У збірнику репрезентовані матеріали доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Шкільна природничо-математична освіта: виклики та шляхи розвитку», що розкривають актуальні проблеми сучасної природничо-математичної та інформатичної освіти;алгоритми опанування методичних та дидактичних практик на забезпечення ефективного переходу основної школи до реалізації завдань, окреслених Державним стандартом базової середньої освіти; практичні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій в основній та старшій школі; досвід впровадження інтегрованих курсів та напрями науково-методичного супроводу діяльності викладачів.Видання стане у нагоді керівникам, науково-педагогічним та педагогічним працівникам закладів освіти, студентам, аспірантам, докторантам і всім, хто цікавиться проблемами природничо-математичної освіти, її інформатизації та інтеграції.

ПРИРОДОЗНАВСТВО. 5 КЛАС

Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Київ, "Світоч", 2013р.

Музичне мистецтво. 7 клас.

Макаренко, Г. М. Музичне мистецтво. 7 клас.

Вірші напам'ять

Павло Тичина