Практична робота №1 9 клас

Практична робота №1 9 клас

Игры с пальчиками

Известно, что всем детям нравятся "пальчиковые игры". Но, кроме того, что они забавляют малыша, они помогают взрослым развивать у ребёнка мелкую моторику и координацию движений, активизировать речевые навыки, память и мышление, пробудить творческое воображение и внимание.

"Доля"

напам'ять необхідно здати під час сесії, консультації або надіслати відео за адресою [email protected]

Я у свїтї

Підручник "Я у світі" для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадської, комунікативної, соціальної; сприяє розвитку мотивації до навчання та творчої діяльності, а також формуванню навичок самооцінки й самоаналізу. Кожний параграф містить рубрики: "Повтори те, що знаєш", "Поділися своїми думками", "Ознайомся з думкою інших людей", "Я дізнався, що...", "Я прагну...". У підручнику є також завдання, для виконання яких необхідно здійснити пошук на електроному освітньому сайті.