ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА У ШКОЛІ. Методичний посібник

ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Рецензенти:
Круцевич Т.Ю., доктор наук з фізичної культури і спорту, професор,
завідувач кафедри Теорії і методики фізичного виховання НУФВСУ;
Радченко Л.О., кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент
кафедри олімпійського і професіонального спорту, завідувач лабораторії
«Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ.
Схвалено комісією з фізичного виховання Науково-методичної Ради
Міністерства освіти і науки України (лист від 25.06.2009 № 14/18-Г-225).
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта в школі / В.М. Єрмолова. – К:,
2009. – 85 с.
До збірника увійшли сценарії олімпійських уроків і свят з
олімпійської тематики, а також методичні рекомендації щодо їх
проведення.
Книга допоможе педагогічним працівникам загальноосвітніх
навчальних закладів організувати навчальні заняття і позаурочні
заходи з олімпійської тематики, які стануть радісною подією для їх
учасників, гостей і організаторів.
УДК 796.032..375.51
ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Видано на замовлення
Національного Олімпійського комітету України
© Національний Олімпійський комітет
України, 2009
© Єрмолова В.М., 2009

Народні звичаї та обряди

Добірка допоможе ознайомити дітей із духовною культурою нашого народу. У книзі ви знайдете цікаву інформацію про те, звідки походить те чи інше свято нашого народу та як провести його в школі, класі, удома або в колі друзів. Також ви ознайомитеся з цікавими відомостями про обереги українського народу. Книга містить сценарії свят для 1—11 класів, рекомендації з їх підготовки та проведення. Пропоновані заходи можуть з успіхом використовуватись як у позакласній роботі в школах, так і у позашкільних закладах.

Практичне завдання за темою за темою за темою «Об’єкт проектної діяльності №4: Брелок». Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!! Роботу надати на паперовому носії.

Історія України 9 клас

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України від 20.03.2017 № 417) Видано за рахунок державних коштів. Продаж заборонено. Експерти, які здійснили експертизу даного підручника під час проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і зробили висновок про доцільність надання підручнику грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»: Кінд-Войтюк Н. В., доцент кафедри нової та новітньої історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук; Кулешова С. В., методист міського науково-методичного центру департаменту освіти Маріупольської міської ради; Зволінська М. В., учитель Слобідської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. смт Слобідка Кодимського району Одеської області, вчитель-методист Науковий редактор І. Б. Гирич, доктор історичних наук, завідувач відділу джерелознавства нової історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України В оформленні обкладинки використано електронну копію фотографії діячів культури та представників громадськості під час урочистостей з нагоди відкриття пам’ятника І. Котляревському в Полтаві (1903 р.).