ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА У ШКОЛІ. Методичний посібник

Фізкультура і спорт

ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Рецензенти:
Круцевич Т.Ю., доктор наук з фізичної культури і спорту, професор,
завідувач кафедри Теорії і методики фізичного виховання НУФВСУ;
Радченко Л.О., кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент
кафедри олімпійського і професіонального спорту, завідувач лабораторії
«Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ.
Схвалено комісією з фізичного виховання Науково-методичної Ради
Міністерства освіти і науки України (лист від 25.06.2009 № 14/18-Г-225).
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта в школі / В.М. Єрмолова. – К:,
2009. – 85 с.
До збірника увійшли сценарії олімпійських уроків і свят з
олімпійської тематики, а також методичні рекомендації щодо їх
проведення.
Книга допоможе педагогічним працівникам загальноосвітніх
навчальних закладів організувати навчальні заняття і позаурочні
заходи з олімпійської тематики, які стануть радісною подією для їх
учасників, гостей і організаторів.
УДК 796.032..375.51
ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Видано на замовлення
Національного Олімпійського комітету України
© Національний Олімпійський комітет
України, 2009
© Єрмолова В.М., 2009

Формы и методы подготовки и проведення массовых мероприятий в общеобразовательной школе

Этапы организации и проведения массового мероприятия. Памятка для библиотекарей и педагогов Подготовительный этап • Определение темы, постановка целей. • Составление плана. • Разработка сценария. • Подбор, анализ и приобретение литературы. • Определение хода и содержания мероприятия. • Определение методов и приемов. • Составление рекомендательного списка. • Проведение бесед, обзоров, лек¬ций по теме. • Подготовка дидактического и раз¬даточного материала, атрибутов, рек¬визитов. • Изготовление наглядных матери¬алов, плакатов и т.д. • Определение участников. • Распределение ролей. • Подготовка и распределение за¬даний, объяснение условий, правил. • Приобретение призов, грамот. • Определение места, времени, даты проведения. • Согласование с администрацией. • Решение организационных вопро¬сов.

Українська мова : підручник для 7 класу

Завдання підручника — це розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій. В основу концепції підручника покладено формування мовної особистості учня в контексті розвитку навичок XXI століття відповідно до вимог Державного стандарту та чинних програм.

Математика 6 клас

6 клас, підручник