Математика 6 клас

Підручник Математика 6 клас Тарасенкова 2014
Автор Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М.
Новая программа
Издательство Киев, Видавничий дiм "Освiта"
Год издания 2014
Количество страниц 304
Формат Pdf

Підручник англійської мови 10 клас (рівень стандарту)

Підручник англійської мови Карпюк 10 клас (рівень стандарту) для учнів І-ІІ курсів ПТНЗ

Завдання до олімпіади з математики для 6 класу

Кондратова, Л. Г. Музичне мистецтво [Текст] : підручник для 5 кл. загальноосвітніх навчальних закладів. / Л. Г. Кондратова. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2013. – 176 с. : іл.