Літературне читання

Школьная литература, Украинский

Підручник створено відповідно до програми з літературного читання для 4 класу. До нього увійшли художні твори різних жанрів і тематики. Зміст творів і завдання до них спрямовано на формування в учнів умінь визначати та засвоювати морально-естетичні цінності культури українського народу й народів світу, розвивати патріотичні почуття, творчу уяву, фантазію, інтелектуальну й емоційну сфери школярів, виховання інтересу до читання, збагачення літературних знань. Малі жанри усної народної творчості повторюються в контексті запропонованого змісту. Засвоєння жанрових особливостей байки, п’єси пропонується під час виконання творчих завдань. Завдання на вибір і творче виконання їх, робота в парах і групах, посилення уваги до літературного розвитку учнів, формування читацької самостійності створюють умови для подальшого вивчення літератури. Підручник спонукає школярів до активної роботи, формування власних суджень, висновків, міркувань.

Родинне виховання  і засади здорового  способу життя

Родинне виховання і засади здорового способу життя
Посібник містить матеріали щодо формування в дітей навичок здорового способу життя, які допоможуть організувати педагогічний всеобуч батьків, провести батьківські збори, бесіди з батьками, години класного керівника. Адресований заступникам директорів шкіл з виховної роботи, педагогам – організаторам, вихователям, класним керівникам, студентам педагогічних навчальних закладів. Його можуть використовувати також батьки.

ОЛИМПИАДА ИНФОРМАТИКА 2