Інформатика, 11кл. Академічний рівень, профільний рівень

Компьютерные науки, 11 класс

Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНУ
Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Сторінок: 304
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Видавництво: Генеза

Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на 4 розділи. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктивний та алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведено запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. для кращого сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу підручник містить багато малюнків, таблиць, схем, зображень екрана монітора та інших наочних матеріалів. Для підвищення інтересу до вивчення предмету підручник, крім основного матеріалу, містить рубрики: "Для тих, хто хоче знати більше", "Цікаво знати", "Цікаві факти з історії", "Додаткові джерела інформації". Наприкінці кожного пункту наведено запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілені за рівнями навчальних досягнень. Підручник містить 20 практичних робіт, виконання яких, згідно з програмою, є обов'язковим для всіх учнів.

Історія України: підручник для 7 класу

У підручнику викладено навчальний матеріал від розселення східних слов’ян на теренах України в 7–8 ст. до кінця 15 ст. Усі компоненти підручника: текстові (основний текст, історичні документи) й позатекстові (апарат організації засвоєння та контролю, ілюстративний матеріал) – спрямовані на формування в школярів історичного мислення; у них реалізовано засади компетентнісно орієнтованого навчання історії.

Український правопис

Розглянуто питання правопису. Викладеено основні правила пунктуації. Для фахівців та всіх, хто цікавиться питаннями правопису сучасної української літературної ї мови.

Соціально-економічна географія