Государи Руси Великой в 57 томах

История

Государи Руси Великой - серия исторических романов, привязанных к определенным историческим моментам, в данной серии - к правителям.
Это высокохудожественные произведения, опирающиеся на достоверные исторические факты. Читать и интересно, и познавательно.
Список книг
Иван Лажечников. Ледяной дом
Иван Лажечников. Последний Новик
Михаил Лебедев. Бремя государево
Дмитрий Мережковский. 14 декабря (Николай Первый)
Дмитрий Мережковский. Александр Первый
Булгарин Фаддей. Димитрий Самозванец
Масальский Константин . Регентство Бирона

Інформатика, 11кл. Академічний рівень, профільний рівень

Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І. Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНУ Мова: Українська Обкладинка: Тверда Сторінок: 304 Колір: кольорова Поліграфічний формат: 70х100/16 Видавництво: Генеза Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на 4 розділи. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктивний та алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведено запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. для кращого сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу підручник містить багато малюнків, таблиць, схем, зображень екрана монітора та інших наочних матеріалів. Для підвищення інтересу до вивчення предмету підручник, крім основного матеріалу, містить рубрики: "Для тих, хто хоче знати більше", "Цікаво знати", "Цікаві факти з історії", "Додаткові джерела інформації". Наприкінці кожного пункту наведено запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілені за рівнями навчальних досягнень. Підручник містить 20 практичних робіт, виконання яких, згідно з програмою, є обов'язковим для всіх учнів.

Громадянська освіта

Дивитись та читати онлайн безкоштовно шкільний підручник Громадянська освіта 10 клас О.О. Гісем, О.О. Мартинюк (Інтегрований курс, Рівень стандарту) (Нова програма 2018) в електронному вигляді (формат pdf).

Коршевнюк, Т. В. Природознавство [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. /Т. В, Коршевнюк, В. І, Баштовий; за загальною редакцією О. Г. Ярошенко. – К . : Генеза, 2013 . – 256 с . : іл. На сторінках цього підручника розкриваються велич і багатоманітність природи. Учні дізнаються про тіла живої і неживої природи та із чого вони складаються. Надається можливість поринути у світ найрізноманітніших природних явищ-механічних, звукових, електричних, магнітних, хімічних тощо. У підручнику особливу увагу зосереджено на взаємозв'язку людини і природи, на значенні для людини знань про природу, також наголошується на цілісності природи.