Головоломки на PHP для хакера

Учебники

Данное пособие представляет собой задачник по Web-технологиям с уклоном в защиту Web-приложений от злоумышленников. Цель книги — помочь Web-разработчику научиться самостоятельно обнаруживать и устранять уязвимости в своем коде.

Давидюк, Л. В. Русский язык (5-й год изучения) [Текст ] : учебник для 5 кл. общеобразоват. Учебн. Заведений с обучением на украинском языке / Л. В. Давидюк. – К . : Свыточ, 2013. – 320 с . : илл.

ФІЗИКА.7 КЛАС.ТЕМА №1. ПОЧИНАЄМО ВИВЧАТИ ФІЗИКУ.УРОК №1.

МЕТА ПРЕЗЕНТАЦІЇ: СФОРМУВАТИ В УЧНІВ ПОЧАТКОВІ УЯВЛЕННЯ ПРО ФІЗИКУ,ФІЗИЧНІ ТІЛА ТА ФІЗИЧНІ ЯВИЩА.

Українська мова: підручник для 8 класу

Матеріал підручника розбито на параграфи, які різняться за темами уроку. Перед опрацюванням кожної теми слід ретельно ознайомитись з невеличким дослідженням, яке допоможе вам краще зрозуміти суть самої теми. Після цього варто уважно прочитати теоретичний матеріал та осмислити все прочитане, виділивши з цього нову інформацію і ту, яку ви вже вивчали у попередніх класах.