Фізика-10кл_Рівень стандарту_2018рік

Учебники

Фізика 10 клас, рівень стандарту, за навчальною програмою під кер. В. М. Локтєва, для ЗЗСО. Вид. "Ранок", м. Хорків, 2018 рік.
ISBN 978-617-09-4360-6

Українська мова: підручник для 5 класу

Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Теоретичний матеріал структуровано на підрозділи із зазначенням ключових понять, деякі відомості подано у вигляді таблиць і схем, що сприяє запам’ятовуванню інформації. Під час вивчення нових тем та виконання завдань учні спираються на знання, які отримали на уроках.

Література до циклу уроків з іноземної мови для ІІ курсу ПТНЗ

Надається література до циклу уроків з іноземної мови для ІІ курсу ПТНЗ в кількості 18 авторів

КИРИК 9 КЛАСС

СБОРНИК ЗАДАЧ