Фінансова грамотність

Экономические науки

Навчальний посібник із фінансової грамотності дасть знання про фінансові інститути і пропоновані ними продукти, а також уміння їх за потреби використовувати з розумінням відповідальності за наслідки власних дій. Для учнів старших класів загальноосвітній шкіл

Українська мова: підручник для 5 класу

Щиро вітаємо тебе й казковому світі української мови! Ми вирушаймо у чарівну подорож, вірним супутником у якій стане наш підручник. Але ми будемо не тільки мандрувати, а й досліджувати. Саме тому перед тим, як приступити до вивчення параграфу виконай невеличку вступну вправу, яка допомагатиме тобі робити власні відкриття. Після цього прочитай правило та спробуй запам'ятати його. І тільки потім можна переходити до виконання практичних цікавих і пізнавальних вправ, які влучно розкривають тему.

Хімія 7 клас

Підручник за новою програмою