Довідник з граматики англійської мови

Школьная литература

У довіднику висвітлюються граматичні явища сучасної англійської мови, засвоєння яких необхідне для ведення розмови та розуміння текстів. Граматичні явища англійської мови зіставляються з відповідними явищами української.

тести

Тести IQ розраховані на оцінку розумових здібностей, а не рівня знань (ерудованості). IQ не залежить від ваших оцінок у школі чи університеті, і неважливо, скільки книжок ви прочитали. Уміння мислити конструктивно і приймати рішення - це наслідок гармонійного розвитку особистості.

Несвіт, А. Англійська мова [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів (п’ятий рік навчання). /Алла Несвіт. – К . : Генеза, 2013. – 224 с.

"Почва. Состав почвы"