Детские праздники от А до Я

Самые лучшие сценарии праздников для детей.

Англійська мова

Карпюк О. Д. Англійська мова: Підручник для 7-го класу закладів загальної середньої освіти (7-й рік навчання). — 2-ге вид., перероблене. —Тернопіль : “Видавництво Астон”, 2020. — 224 с. : іл. ISBN 978-966-308-786-3

Родинне виховання  і засади здорового  способу життя

Родинне виховання і засади здорового способу життя
Посібник містить матеріали щодо формування в дітей навичок здорового способу життя, які допоможуть організувати педагогічний всеобуч батьків, провести батьківські збори, бесіди з батьками, години класного керівника. Адресований заступникам директорів шкіл з виховної роботи, педагогам – організаторам, вихователям, класним керівникам, студентам педагогічних навчальних закладів. Його можуть використовувати також батьки.

підручник для загальноосвітніх шкіл