Буквар

Букварний період.

Пометун, О. І. Всесвітня історія. Історія України [Текст] : підручник для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. /О. І. Пометун, П. В, Мороз, Ю. Б. Малієнко . – К. : Освіта, 2014. – 256 с. : іл. Підручник підготовлений відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів, допоможе учням скласти чіике уявлення про історію Стародавнього світу, навчить працювати творчо, визначати своє ставлення до історичних подій. Особлива увага в підручнику приділяється питанням духовної і матеріальної культури, історії повсякденного життя, віруванням народів давнини. Методичний апарат підручника побудовано з урахуванням вимог особистісно орієнтованого підходу до навчання, що дає можливість вчителю диференціювати роботу з учнями, передбачає їхню самостійну дослідницьку діяльність.

Я учу нотную грамоту

Изучение нотной грамоты. Для детей 4-6 лет.

Технологія контактного зварювання