5 клас. Списування

5 клас. Контрольне списування

Підручник математики 2 клас

Математика 3 клас

90 Математика : підручник для 3 кл. закладів загальн. середн. освіти : у 2-х ч. Ч. 1. / Н. О. Будна, М. В. Беденко. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 112 с. : іл. ISBN 978-966-10-6010-3 Підручник за своїм змістом відповідає Державному стандар- ту початкової освіти та Типовій освітній програмі, розробленій під керівництвом О. Я. Савченко. Система завдань і вправ спрямована на формування й закріплення обчислювальних навичок, розвиток логічного мислення та просторової уяви, вироблення вмінь аналізувати, порівнювати і самостійно робити висновки. Для учнів та учениць 3 класу.

Бланки форм для виконання практичних занять