Виховний захід для уроку З.В. (захист вітчизни)

«ПОГОДЖЕНО»                                                 «ЗАТВЕРДЖУЮ»
Командир в/ч 3024                                             Директор Кочерезького НВК
полковник          Долінін В.В.                                                  Н.І.Перепелиця
«___»__________                                                                  «___»___________

П О З А К Л А С Н И Й  З А Х І Д

присвячений 60-й річниці створення військової частини 3024
                                        Внутрішніх Військ України.

Дата проведення : 14 липня 2008 року

Місце проведення: розташування в/ч  3024,
                                                                               м. Павлоград

Учасники : учні 11 класу Кочерезького НВК.

Відповідальні : начальник штабу в/ч 3024
                                                                         підполковник Заєць А.Г., керівник
                                                                         курсу “Захист Вітчизни”
                                                                         Кочерезького НВК Ляшенко О.М.

Мета навчальна : рокриття загального змісту та обґрунтування необхідності
                                 служби в ЗС України, формування позитивної мотивації
                                 до виконання патріотичного обов’язку – захисту України,
                                 підняття престижу військової служби.

Мета розвиваюча: оволодіння військовими та військово-технічними
                                   знаннями,ознайомлення  з правилами виконання різних
                                   стройових прийомів , формування духовної і
                                   психологічної готовності до служби в ЗС України.

Мета виховна : формування людини-патріота, розуміння громадянського
                             обов’язку, готовності майбутніх воїнів захищати Україну, її
                             територіальну цілісність, стояти на сторожі його свободи.
                            1. ВСТУПНЕ СЛОВО ВЧИТЕЛЯ.

Історія військової частини 3024 починається з 14 липня 1948 року, коли згідно з наказом МДБ СРСР № 00270 від 14.о7.1948 року на базі навчального та 290 мотострілецького Новоросійського полку ВВ МДБ СРСР Українського округу почав формуватися полк, який отримав назву 7-й полк ВВ МГБ СРСР з безпосереднім підпорядкуванням начальнику ГУВВ МДБ СРСР.
  Формувався полк в місті Ірпінь під м.Києвом, а 2 жовтня 1948 року передислокувався в м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області де прийняв під охорону об’єкти воєнної промисловості.
  В 1962 році полк передислокувався в м. Павлоград і прийняв під охорону завод №55 хімічної промисловості, а в 1964 році завод № 586 Держкомітету по оборонній техніці СРСР, сучасні ДП НВО “ПХЗ” та “ПМЗ”.
  За підсумками 1990 року полк був нагороджений перехідним Червоним Прапором ВВ МВС СРСР по Україні та Молдавії.
  У 1992 році військову частину 3277 ВВ МВС СРСР перейменовано у військову частину 3024 ВВ МВС України.
  14 липня 1998 року Наказом Міністра ВС № 459 від 15.06.1998 р. частині одній із перших у ВВ України було вручено бойовий прапор.

2. Оголошення теми, мети і завдань заходу. Інструктаж з правил перебування і поведінки на території військової частини.

3. Основна частина.

3.1. В ході проведення заходу учні ознайомились з бойовою технікою і озброєнням військової частини, правилами її зберігання і обслуговування :

3.2.В ході проведення урочистостей ознайомились з правилами і порядком шикування особового складу військової частини на плацу:

3.3. Вихід зі строю і доповідь начальнику:

3.4.Внесення бойового прапору військової частини і дії взводу прапороносців

3.5. Виконання стройової пісні :

3.6. Показове виконання стройових прийомів військовим оркестром :

3.7. Переглянули святковий концерт підготовлений силами військовослужбовців і учнів шкіл міста Павлограда.

4. Заключна частина.

4.1.Шикування на плацу військової частини, підведення підсумків.

Керівник курсу  “Захист Вітчизни”                              Ляшенко О.М.