28 груд. 2018

Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!
20 груд. 2018

"Посвята в читачі учнів 1 класу"

19 груд. 2018

Загальношкільна виставка "Альтернативна ялинка".

14 груд. 2018

Андріївські вечорниці

14 груд. 2018

Вечір для старшокласників, присвячений Дню Збройних Сил України.

11 груд. 2018

Виховний захід "Збережи ялинку"

10 груд. 2018

Інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права"

"Права та обов`язки громадянина України" - інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права", підготував вчитель історії та правознавства Ляшенко Юрій Васильович
8 груд. 2018

Учні Кочерезького НВК, учениця та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Корчевська Валерія та Гончаренко Ангеліна взяли участь у Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Кубок Дніпропетровської області-2018» та стали переможцями!
6 груд. 2018

Інформаційна лінійка для учнів 1-4 класів до Дня Збройних Сил України

Інформаційна лінійка для учнів 1-4 класів до Дня Збройних Сил України, яку підготували та провели учні 7 класу разом з класним керівником Мосієнко Юлією Дмитрівною та "Спортивне свято" для учнів початкової школи підготувала та провела класний керівник 2 класу Лященко Інна Миколаївна.
6 груд. 2018

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України, підготували та провели класний керівник Мосієнко Юлія Дмитрівна разом з учнями 7 класу