Про зустрічі присвячені Дню українського добровольця.

14 бер. 2018
Сьогодні учні комунального закладу " Кочерезького НВК "Кочерезька загальноосвітня школа" були гостями в нашій криївці. Старшокласники привезли 2000грн.,що зібрали на шкільному ярмарку і які ми використаємо для закупівлі необхідного друзям 20батальону, послухали моїх волонтерських байок.

Про зустрічі присвячені Дню українського добровольця.

Старшокласники привезли 2000грн.,що зібрали на шкільному ярмарку і які ми використаємо для закупівлі необхідного друзям 20батальону, послухали моїх волонтерських байок.)

Також сьогодні я мала честь бути присутньою в бібліотеці "Cімейного читання" N3 на зустрічі зі студентами Павлоградського Коледжу, куди був запрошений доброволець" Правого сектору " Олександр Господ "Стрілок" та Ігор Іваниченко.

Олександр поділився з молоддю які випробування випали на його долю та долю його побратимів, під час перебування на війні.
Показав студентам lllкурсу свої трофеї і розповів про зброю.
Юнаки були уважними слухачами та активно задавали питання.

Висловлюємо велику подяку Людмилі Гудаченко. Ця жінка на своєму робочому місті проводить велику патріотично - виховну роботу серед молоді та мешканців міста Павлоград.

А тепер ми з Тетяною Найдою їдемо вітати зі святом бійців батальйону Айдар.))

Слава нації!