8 груд. 2018
Учні Кочерезького НВК, учениця та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Корчевська Валерія та Гончаренко Ангеліна взяли участь у Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Кубок Дніпропетровської області-2018» та стали переможцями!

8 грудня 2018 року
Місто Синельниково
Ангеліна Гончаренко -«Гран-Прі» фестивалю, Валерія Корчевська-лауреат 3 премії!!!
Дівчата-ви молодці!!!!! Кочерезька школа пишається вашими талантами!!!
Дякуємо батькам , за фінансову та моральну підтримку!!!!!