Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок

13 черв. 2018
Дощовий день і похмура погода не зіпсували настрій вихованцям пришкільного табору "Весельчаки" Кочерезького НВК. Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок, де їх гостинно зустріли і провели пізнавальну екскурсію працівники В'язівоцького народного історико-краєзнавчого музею. А також діти відвідали храм і подивидись цікавий фільм в сільському клубі. Дякуємо за гостинність і чудові враження!