Результати екологічного марафону

3 бер. 2015
В лютому місяці з 2-13 в нашій школі було проведено екологічний марафон у якому взяли участь учні 1 – 11 класів.

Звіт  «Екологічний  марафон»

В лютому місяці з 2-13  в  нашій  школі було проведено екологічний марафон  у  якому  взяли  участь  учні 1 – 11 класів.

Ми  провели  такі  заходи:

1.     Шкільна  лінійка.  Змагання-гра  «Природа і ми»  6 клас (вчитель біології  Мирна Н.М.)

2.     Було  представлено  презентацію  під гаслом «Екологія  нашого  села» виконала учениця   10  класу   Шевела  Ірина (вчитель екології  Мирна Н.М.)

3.       Учні доклали  масу  зусиль для  написання  рефератів на  тему «Екологія  Дніпропетровської  області».   Найкращим  було  визначено  реферат   Лященка  Миколи  (7 клас)

4.      Провели  акцію   «Допоможи  зимуючим  птахам».  До  акції  підключилися  всі  учні школи.   Виготовили  35 годівничок,  підгодували птахів,  які  залишилися зимувати.

5.     Провели     екологічну  гру   «Чиста планета»  10-11 клас

6.      З  великим  задоволенням  учні  взяли  участь у  конкурсі  малюнків  «Збережемо  планету».  Який  проводився між   1-8 класами.   До конкурсу  були залучені батьки. Найкращими  визначили:  Діденко  Інна – 2 клас, Гуйвик Катерина-3 клас,  Кошева  Влада – 4 клас, Крюкова Анна – 5 клас,  Кринична  Сніжана – 6 клас, Лященко  Коля – 7 клас, Данилов Дмитро – 8 клас.

7.     Учні 5-11 класів  взяли участь в  створенні    плакату   «Екологічне лихо»  колективна   робота. Найкращим  визначено учнів  11 класу.

8.     З великим задоволенням участь в екологічному марафоні  взяли класні керівники, які  провели  класні  години на тему «Екологія навколо нас »        (Гайдамака Н.Г. - 1кл.,   Лященко І.М. – 2кл.,   Хоцевська В.А – 3кл,    Ляшенко  Н.І. – 5 кл., Шляхова Л.В. – 6 кл., Тишкевич  Т.Л. – 7кл,  Мішуста Т.М. – 10 кл,  Мирна Н.М. – 11 кл.)

9.      Найбільшу зацікавленість учні виявили у створенні  поробок з побутових відходів.  Залучилися  і батьки до створення   композицій.  Найкращі роботи і подяки отримали:  Сікора Анна,  Тищенко Анастасія, Корчевська  Валерія,  Гуйвик  Катерина, Воловецький  Роман, Мирний  Олександр,  Куделя  Віктор, ,  Гончаренко  Ангеліна,Данилова Карина, Данилова Катерина , найбільшу кількість робіт було зроблено  Криничною  Тетяною,  Куделя  Руслана, Терехова Катерина.

10.     Була  підготовлена  виставка книжок  та проведено  Прогулянку по екологічній стежині 1-4  класи (бібліотекар  Шляхова К.І.)

11.       Учні 10-11 класів  разом з класними керівниками Мирною Н.М.  та Мішустою  Т.М.   підготували показ мод  «Одяг з відходів».

12.      Було проведено  Акцію  «Чистий  двір, вулиця, місто –чиста Україна»