"НА КРИЛАХ МУЗИКИ"

1 черв. 2018
ВИПУСКНИЙ ВЕЧОР ФІЛІЇ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

1 ЧЕРВНЯ. Цей святковий, насичений день для учнів Кочережківського навчально-виховного комплексу (директор ВАСИЛЕНКО ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА), відзначився не тільки концертно- ігровою програмою та подарунками з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, а й ще однією надзвичайною і важливою подією - ВИПУСКНИМ ВЕЧОРОМ ФІЛІЇ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ,!!!))) Музична родина школи вітала своїх вихованців щирими, хвилюючими оплесками і побажаннями. Випускниці - АНГЕЛІНА ГОНЧАРЕНКО, ЛАРИСА ГОНЧАРЕНКО та ДІАНА ГАРБУЗ, юні талановиті і неповторні зірки наших концертів, обласних та міжнародних фестивалів, були головною окрасою цього музичного вечора. А сталося це завдяки господині свята, учителю музичного мистецтва - ЛЮДМИЛІ ВАСИЛІВНІ ШЛЯХОВІЙ! Присутні гості - староста села ВАЛЕРІЙ ШЕВЕЛА, директор Павлоградської районної ДШЕВ СВІТЛАНА БУКШИНА, заступник навчальної частини ОЛЬГА НОВІКОВА, директор фермерського господарства "АГРО-САМАРА" СЕРГІЙ ГОНЧАРЕНКО, батьки, друзі і всі глядачі надовго залишать в серцях спогати про чуттєві миті цієї радісної події! ХАЙ ДОЛЯ ДАРУЄ КРИЛА ВСІМ, ХТО ПРИХОДИТЬ В ЦЕЙ НЕПОВТОРНИЙ, ЧАРІВНИЙ СВІТ МУЗИКИ !